top of page

AKCE 2024

Jelikož nevíme jak se bude letošní rok 2022 vyvýjet ohledně virové pandemie a vládních nařízení , budou naše sportovní a zájmové akce omezeny na minimum.

Tato situace nás moc netěší, protože v případě zrušení námi připravovaných akcí, příjde veškerá práce a úsílí na zmar.

Věřím, že to chápete a budeme se společně těšit, až vše pomine a my se budeme moci společně radovat z dobře odvedené práce se svými čtyřnohými parťáky. 

 

 

Pokud se Vám náš spolek zalíbí natolik, že by jste chtěli být jeho součástí, rádi Vás přivítáme jako nového člena.

Seznam akcí:

termín včas upřesníme

SEMINÁŘ

Seminář na téma "Strava jako základ zdraví zvířat". Systém stravování psů a jiných zvířat v souladu s přírodou, přednášející je MVDr. Petra Domesová, vstupné 80,00 Kč, délka přednášky cca 2 hodiny (občerstvení a nápoje v ceně semináře).

Pozvánka bude včas zveřejněna

​Zájemci se mohou hlásit přes elektr. přihlášku ZDE

Během celého roku
CANISTERAPIE
VE ŠKOLÁCH A ŠKOLKÁCH

Připravujeme pro Vás sérii návštěv škol a školek na téma canisterapie a soužití člověka a psa. Výuka základního chování ve vztahu k psovi. Snažíme se o to naučit děti již od raného věku, jak se chovat ke zvířatům a také je naučit to, jak poznat "psí chování". Zájemci z řad MŠ A ZŠ nás mohou kontaktovat, ještě máme volné termíny. Tematické programy lze připravit na míru. Máme certifikované školitele, kteří se canisterapii věnují spoustu let.

Bližší info na tel.: 607 531 901

 

​​  

PROCHÁZKA DO LESA
Plánovaná procházka do lesa bude s trasou 10-15 km po vyznačených turistických trasách. Místo a čas srazu podle předpovědi počasí bude zveřejněno cca týden před konáním procházky. Náročnost terénu budeme přizpůsobovat pro všechny věkové kategorie pejsků.

DOGTREKKING

Stínem Beskydského rysa 

Dálkový pochod se psem je hlavní akcí našeho spolku pro všechny věkové kategorie lidí i psů, pro všechna plemena s rodokmenem i bez, pro všechny, kteří by rádi trávili chvíle v přírodě a hezky se prošli. Závod je zařazen do seriálu Mistrovství české republiky v DT a dogmaratonu jedná se o třetí ročník.

Více informací: https://stinemrysa.dogtrekking.cz

 

PROCHÁZKA DO LESA

Plánovaná procházka do lesa bude s trasou 10-15 km po vyznačených turistických trasách. Místo a čas srazu podle předpovědi počasí bude zveřejněno cca týden před konáním procházky. Náročnost terénu budeme přizpůsobovat pro všechny věkové kategorie pejsků.

14.9. 2024

PODZIMNÍ TREK PETILO +

SPECIÁl BŠO V DOGTREKKINGU

Dálkový 1 denní pochod se psem pro všechny, kteří by rádi trávili chvíle v přírodě a hezky se prošli. Trasa je naplánovaná kolem 20km v krásné beskydské přírodě. Tato krátká trasa zve všechny, kdo se chystáte na budoucí delší trasy sportu Dogtrekking. Závod se bude řídit základnímy pravidly Dogtrekkingu, které budou včas upřesněny.

 

NÁVŠTĚVA PSÍCH ÚTULKŮ

Náš spolek se podílí i na pomoci zvířátkům v nouzi a tak na adventní čas připravujeme návštěvu psích útulků (a útulků pro jiná zvířátka) v okolí Havířova a po celé severní Moravě. Od našich sponzorů, členů a dobrovolníků se budeme snažit za celý rok nasbírat potřebné věci či finanční prostředky a vše do poslední koruny předáme vybraným útulkům. Útulky oslovíme dopředu a rádi bychom jim předali potřebné věci, jako jsou např. misky, deky, krmení, pamlsky.. apod. Všem dárcům velmi děkujeme.

JSME TU PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE,
OD DĚTÍ AŽ PO SENIORY

Zavolejte nám pro více info:

607 531 901, 777 288 721

bottom of page